10 Ağustos 2009

Wristcutters: A Love Story-2006Directed by : Goran Dukic
Genre : Comedy,Drama,Fantasy,Romance
Country : USA,UK
Language : English
Runtime : 88 min
Awards : 9 wins & 5 nominations

Cast (first 10) 
Patrick Fugit (Zia) , Shannyn Sossamon (Mikal) , Shea Whigham (Eugene) , Tom Waits (Kneller) , Will Arnett (Messiah) , Cameron Bowen (Büyük Kostya) , John Hawkes (Yan) , Leslie Bibb (Desiree)

Konu

Zia, kız arkadaşı Desiree'den ayrılınca yaşadığı acıya dayanamaz ve intihar eder. Acısını sonlandırmanın yolunu ölümde bulacağını sanırken hiç beklemediği bir şekilde büyük bir yanılgıya düştüğünü anlar. Gözünü, sadece intihar edenlerin var olduğu bir dünyada açar.

Ölüm sonrası bir dünyadır burası; tuhaftır, gerçek yaşam kadar acımasızdır; hatta belki de daha fazla... Acılarsa yok olmamıştır. Ama yine de Zia için bir umut vardır. Çünkü ilginç bir şekilde Desiree'nin de intihar ettiğini öğrenmiştir. Tanıştığı bir rock şarkıcısı ve ısrarla bir yanlışlık sonucu orda olduğunu savunan bir otostopçu ile Desiree'nin peşine düşer. Barlarında sadece intihar etmiş elemanları olan Nirvana ve Joy Division gibi grupların şarkılarının çalındığı bu garip dünyanın kasvetli atmosferinde, tuhaf bir yolculuğa çıkarlar.

Daha ilk dakikasında insanı saran, baştan sona merakla izleyeceğiniz ve her sahnesi incelikli bir zekanın ürünü olan bir film, ben çok beğendim..
2007 Wristcutters a Love Story-Bobby Johnston

Film Müziğini indirmek için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with thumbnails